Franz Poledne
(Wien 1873-1932 Klosterneuburg) "Bauernfeld, Beethoven und Körnerhaus in Döbling", betitelt, signiert und datiert F. Poledne (19)01, Aquarell auf Papier, auf Karton kaschiert, 25 x 31 cm, gerahmt, gebräunt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
25.07.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.168,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Franz Poledne
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Letní aukce |
Datum: | 25.07.2012 - 15:00 |
Prohlídka: | 20.07. - 25.07.2012 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: